mutemet


Facebook'ta Paylaş

mutemet
Maaş Programları Giriş
X

Kullanici Adi
Şifre
Hesaplama sonucunu görebilmek için maaş robotunu Facebookta paylaşmalısınız.!
X
Facebook'ta Paylaş

Bu maaş hesaplama robotunu Facebookta paylaşarak arkadaşlarınızında bize ulaşmasını sağlayabilirsiniz.Paylaşmadan sınırsız kullanmak istiyorsanız Sosyal Sorumluluk Üyeliği sistemine geçiş yapmalısınız.

Şehir HastanesiSağlık konusunda yapılan en büyük yatırımlardan biri olan şehir hastaneleri projeleri tek tek hayata geçiriliyor. Hasta kabulüne başlayan şehir hastaneleri, sahip oldukları modern ve ileri teknoloji sayesinde hastaların hızla sağlıklarına kavuşmalarının yardımcı oluyor.
Ancak bazen hastalar hastaneye gitmeden aradıkları bilgilere ulaşmak istiyorlar. Sehirhastanesi.Net şehir hastaneleri hakkında hastalara genel ve önemli bilgilerin yer aldığı detaylı ve doğru bilgileri sunarak hastaların rahatlıkla şehir hastanelerine ulaşmasını sağlamaktadır.
Şehir hastanesi sitesini ziyaret eden hastalar aradıkları şehir hastanesinin nerede olduğunu, hastanenin iletişim bilgilerini, doktorlarını, doktorların çalışma listesini, hastanenin tıbbi birimlerini, yapılan tahlillerin laboratuvar sonuçların yayınlandığı sayfaya ulaşıp rahatça bilgi alabileceklerdir.
Sehirhastanesi.Net sitesinde hastalıklar hakkında genel bilgi ve bitkisel tedaviler hakkında ki bilgilere de ulaşabilirsiniz.Ayrıca Doktor Bul ve Hastane Bul veri tabanımız ile sizlere doktor ve hastaneler hakkında hızla bilgi veriyoruz.
Sehirhastanesi.Net Özel hastaneler ve diğer kamu hastaneleri hakkında da sizlere bilgi verecektir.
Bu Makaleyi Facebookta paylaş

 
Türkiye Maaş Mutemetleri Dayanışma ve Paylaşım Platformu
Herkese Açık grup · 48 üye
Gruba Katıl
Gruba ve bu gruba bağlı forumumuza sadece Mutemet-Satınalma-TKYS Görevlisi-Muhasebe-Sicil-Uzman-Maliye Muhasebe Personeli-Doğrudan Temin-SGK Uzmanı-De...
 


mutemet

Hata ve Sorun bildirmek için bize mail atınız.
info@mutemetler.com

Facebook'ta Paylaş