mutemet


Facebook'ta Paylaş

mutemet
Maaş Programları Giriş
X

Kullanici Adi
Şifre
Hesaplama sonucunu görebilmek için maaş robotunu Facebookta paylaşmalısınız.!
X
Facebook'ta Paylaş

Bu maaş hesaplama robotunu Facebookta paylaşarak arkadaşlarınızında bize ulaşmasını sağlayabilirsiniz.Paylaşmadan sınırsız kullanmak istiyorsanız Sosyal Sorumluluk Üyeliği sistemine geçiş yapmalısınız.

Bursa Şehir HastanesiBursasehirhastanesi.Net Bursa'daki tüm özel veya devlet hastanelerini,şehir hastanelerini,semt poliklinikleri,tıp merkezlerini,medikal firmaları,doktorları listeleyen kapsamlı sağlık kurumları sitesidir.

Bursa sehir hastanesi Net Bursa'daki tüm özel veya devlet hastanelerini,şehir hastanelerini,semt poliklinikleri,tıp merkezlerini,medikal firmaları,doktorları listeleyen kapsamlı sağlık kurumları sitesidir.

 Ayrıca sağlık personeli haberleri ve sağlıklı yaşama dair her şey Bursa doktorları hakkında bilgi ve yorumlar bulabileceğiniz Bursa sağlık portalıdır.Hastanelerin adres, telefon ve randevu sistemi gibi detaylı bilgilerine ulaşmak site menülerimizden faydalanabilirsiniz.

Sitemiz menüleri içerisinde ;

Bursa Doktor Bul

Bursa Hastane Bul

Bursa Eczane Bul

Bursa Laboratuvar Sonuçları

Bursa Medikal Ürünler

gibi Bursa'da sağlığa dair herşeyi bulabilirsiniz.

Sitemiz Bursa'nın 17 ilçesinde hizmet vermekte olan toplam sağlık kuruma ait bilgileri en detaylı şekilde Bursa halkına sunmaktadır. Bursasehirhastanesi.Net Bursa halkının sağlık hizmetlerine erişimini kolaylaştırmayı ve hizmet sunumuna katkıda bulunmayı ilke edinmiştir
Bu Makaleyi Facebookta paylaş

 
Türkiye Maaş Mutemetleri Dayanışma ve Paylaşım Platformu
Herkese Açık grup · 48 üye
Gruba Katıl
Gruba ve bu gruba bağlı forumumuza sadece Mutemet-Satınalma-TKYS Görevlisi-Muhasebe-Sicil-Uzman-Maliye Muhasebe Personeli-Doğrudan Temin-SGK Uzmanı-De...
 


mutemet

Hata ve Sorun bildirmek için bize mail atınız.
info@mutemetler.com

Facebook'ta Paylaş