Memur Maaş Hesaplama Robotu


Memur Maaş Hesaplama Robotu, Memur Maaş Sitesi tarafıdan, 2021 Yılı TEMMUZ Maaş Katsayısına göre güncellenerek hazırlanmış online programlara sahiptir. Türkiye'de KBS dışında en geniş ve en kapsamlı Maaş hesaplama kriterlerine sahiptir. Maaş hesaplama programlarımızda Kamu Kurum ve Kuruluşlarda çalışan tüm statüde çalışan personelin maaşlarını hesaplayabilirsiniz.
Kamu Kurum ve Kuruluşlarında KBS ve MYS sistemleri ile Genel Bütçeli dairelerde çalışan Memur ve Sözleşmeli personellerin 2021 Maaş ve ikramiyelerinin KBS ile birebir uyumlu hesaplanmasını sağlamaktadır. 2021 Yılı TEMMUZ Öğretmen Maaş Hesaplama Programı, 4/B Sözleşmeli Personel, Teknik Öğretmen, Şef, Memur, Sayman, VHKI, Teknisyen, Hizmetli gibi ünvanlarda personelin maaşlarını, KBS ile birebir uyumlu, maaş hesaplama programlarımız ile ücretsiz olarak kullanabilirsiniz. Memur Maaş Hesaplama robotu ücretsiz olup, tüm memurların kolayca kullanabileceği şekilde hazırlanmıştır. Sol hesaplama menülerinden seçim yaparak istediğiniz hesaplama robotuna giriş yapabilirsiniz.

Sorumluluk

MEMUR MAAŞ HESAPLAMA Robotuna ait sitemiz, resmi bir kurum olmayıp buradaki bilgiler resmi bir nitelik taşımamaktadır. Memur Maaş Hesaplama robotu ile hesaplamalarınızda tereddüt yaşamanız durumunda lütfen kurumunuza danışınız. Memur Maaş Hesaplama Robotunun tüm hakları MEMUR MAAŞ HESAPLAMA sitemize aittir. Sitemiz İstediği zaman sitenin faaliyetlerini haber vermeksizin sonlandırabilir.

Kamu çalışanın kendi KBS bordrosu ile maaş hesaplama robotuna ait bordrosu tutmuyor ise Mutemetler Net açıklama yada bilgilendirme yapma zorunluluğu kesinlikle yoktur. Memur Maaş Hesaplama Robotunu kullanan ziyaretçilerimiz tüm bu şartları kabul etmiş sayılır.